Dbajmy o nasz uśmiechNotoryczny ból zęba, który może dotknąć każdego jest na ogół przyczyną wszelkich zaniedbań polegających m.in. na lekceważeniu jak również odkładaniu wizyt u dentysty. Lux-Dent to firma świadcząca usługi dentystyczne stojące na doskonałym poziomie. Do dyspozycji każdego pacjenta pozostają 2 gabinety uposażone w sprzęt najwyższej klasy. Kupowane od wiodących firm, które na rynku są już od kilku-kilkunastu lat. Doświadczony stomatolog jeśli tylko będzie taka potrzeba przeprowadzi w fachowy sposób badanie RTG. Pozwoli to zaoszczędzić sporo czasu, gdyż zdjęć nie trzeba będzie wykonywać w innych punktach medycznych na terenie miasta Wrocław, które mogą znajdować się w dużej odległości od gabinetu. 

Położenie gabinetów LUX-DENT zapewniają możliwość bardzo szybkiego dojazdu z niemal dowolnego miejsca w mieście. Doskonałe połączenie, bardzo korzystne połączenia komunikacji publicznej zagwarantują dojazd w szybkim tempie. Do gabinetów bez przeszkód można dojechać także samochodem. Przed gabinetem znajdują się miejsca parkingowe, które celowane są dla naszych pacjentów. Dentysta jak również i inni specjaliści oferują bogaty pakiet usług. Specjalistyczna protetyka wchodzi w zakres tej oferty. Korony oraz mosty, wkłady koronne jak również protezy szkieletowe zostaną zrobione z utrzymaniem wysokich standardów. 

Coraz popularniejsza staje się dentystyka estetyczna. Pełnoceramiczne korony, licówki porcelanowe jak również kompozytowe sprawią, iż uśmiech będzie czarujący. Chirurgia zagwarantuje usługi w formie wyrywania zębów stałych a także mlecznych. Jeżeli będzie taka potrzeba, dentysta wykona usunięcie „ósemek”. Lex-Dent proponuje również leczenie wszelkich najczęściej pojawiających się dolegliwości przyzębia. Próchnica zębów wbrew powszechnej opinii nie jest problemem dotykającym wyłącznie najmłodszych. Dotyka on również dorosłych. Bezbolesne leczenie naszych zębów zapewnione jest przez podawane znieczulenie. 

Próchnica będzie szybko zażegnana przez zastosowanie takich technik jak np. wypełnienie kompozytowe, jak również leczenie kanałowe zębów. Specjaliści posiadają ogromny wachlarz narzędzi, który umożliwia efektywnie poradzić sobie z kłopotliwym problemem. Bezspornie warto także skorzystać z działań profilaktycznych, które w dalszej perspektywie będą w stanie oszczędzić nam sporej dozy cierpienia. Profilaktyka w postaci takich zabiegów jak skaling, czyli usuwanie kamienia nazębnego są obecnie na wyciągnięcie ręki. Następną usługą kluczową w zachowywaniu naszego uzębienia w odpowiednim stanie jest piaskowanie. LUX-DENT przekonał do siebie już wielu klientów, dlatego z pełnym przekonaniem możemy rekomendować usługi najlepszych dentystów, którzy odnaleźli u nas zatrudnienie.

Praktyka Stomatologiczna Lux-Dent 
Dentysta Wrocław Legnicka

ul. Kwiska 202
54-210 Wrocław 
Tel. 717960842
NIP: 8942770498 
REGON: 020102127

szczegółowe info lux-dent.com.pl